Olja på duk. Figurscen. Osignerad. Senare uppklistrad på pannå. Duklagningar samt retuscher. (78x67)
3 200 SEK | 2018-04-07 20:48 |
3 000 SEK | 2018-04-08 10:58 |
2 800 SEK | 2018-04-07 20:19 |
2 500 SEK | 2018-04-07 19:38 |
2 000 SEK | 2018-04-06 22:42 |
750 SEK | 2018-04-06 08:03 |
650 SEK | 2018-04-06 11:14 |
400 SEK | 2018-04-06 10:54 |
150 SEK | 2018-04-05 20:24 |
100 SEK | 2018-04-05 19:31 |
100 SEK | Startpris |