Etsning, "På sanden". Signerad, i plåten daterad 1918. Inramad. Blad med smärre veck samt fläckar. (16x21,5)
5 800 SEK | 2018-04-07 20:07 |
5 600 SEK | 2018-04-07 20:06 |
3 200 SEK | 2018-04-07 10:57 |
2 200 SEK | 2018-04-06 21:48 |
2 000 SEK | 2018-04-06 17:50 |
1 600 SEK | 2018-04-06 19:23 |
650 SEK | 2018-04-06 11:37 |
350 SEK | 2018-04-06 01:52 |
150 SEK | 2018-04-05 21:26 |
100 SEK | Startpris |