Oktagonal pipa. Serienummer 4799. Stämplad ELG. Slitage. (Längd 35)
7 000 SEK | 2018-04-29 10:45 |
6 800 SEK | 2018-04-29 11:17 |
6 400 SEK | 2018-04-29 00:10 |
5 800 SEK | 2018-04-28 21:54 |
5 000 SEK | 2018-04-28 19:32 |
4 000 SEK | 2018-04-27 14:22 |
3 800 SEK | 2018-04-27 09:58 |
3 600 SEK | 2018-04-27 12:31 |
3 200 SEK | 2018-04-27 08:04 |
3 000 SEK | 2018-04-27 07:25 |
600 SEK | 2018-04-27 05:05 |
500 SEK | 2018-04-26 21:19 |
250 SEK | 2018-04-26 20:51 |
150 SEK | 2018-04-26 18:33 |
100 SEK | 2018-04-26 18:09 |
100 SEK | Startpris |