Olja på duk, interiör med kvinnor. Signerad. (62x52)
4 400 SEK | 2018-04-29 10:45 |
4 200 SEK | 2018-04-29 11:34 |
3 800 SEK | 2018-04-29 09:52 |
3 000 SEK | 2018-04-29 09:31 |
2 700 SEK | 2018-04-29 02:55 |
2 500 SEK | 2018-04-28 19:33 |
700 SEK | 2018-04-27 11:40 |
400 SEK | 2018-04-27 09:58 |
300 SEK | 2018-04-27 10:28 |
100 SEK | 2018-04-26 18:34 |
100 SEK | Startpris |