Förgylld och patinerad brons. För fem ljus vardera. Stommar i form av bevingade kvinnor. Några ljusarmar med bristningar/lagningar, en ljusarm lös. Något sneda. (Höjd 69)
10 000 SEK | 2018-04-29 11:59 |
9 800 SEK | 2018-04-29 11:53 |
7 600 SEK | 2018-04-29 08:43 |
6 200 SEK | 2018-04-27 16:41 |
5 400 SEK | 2018-04-27 16:40 |
5 000 SEK | 2018-04-27 16:09 |
2 500 SEK | 2018-04-26 23:06 |
1 500 SEK | 2018-04-26 20:31 |
850 SEK | 2018-04-26 20:53 |
750 SEK | 2018-04-26 20:36 |
100 SEK | 2018-04-26 18:34 |
100 SEK | Startpris |