Etsning, "Ida". Signerad i blyerts. Inramad. (23,7x15,9)
7 000 SEK | 2018-04-29 11:56 |
6 800 SEK | 2018-04-18 10:38 |
6 200 SEK | 2018-04-27 11:19 |
2 600 SEK | 2018-04-26 21:20 |
600 SEK | 2018-04-26 19:14 |
100 SEK | Startpris |