Olja på pannå, interiör från smedja. Signerad och daterad 1945. (64x84)
18 000 SEK | 2018-04-29 10:03 |
17 500 SEK | 2018-04-29 07:46 |
12 000 SEK | 2018-04-27 14:35 |
6 800 SEK | 2018-04-18 15:53 |
2 000 SEK | 2018-04-26 20:18 |
100 SEK | Startpris |