Trä med inläggningar, brännförgylld brons med dekor av maskaroner och växtrankor. Sprickbildningar, hårt ytslitage. (Bredd 46, höjd 38, djup 20)
1 400 SEK | 2018-04-27 15:39 |
1 300 SEK | 2018-04-26 23:15 |
600 SEK | 2018-04-27 11:42 |
350 SEK | 2018-04-27 06:58 |
150 SEK | 2018-04-26 20:54 |
100 SEK | 2018-04-26 18:36 |
100 SEK | Startpris |