Serveringsskål samt 8st tallrikar. Skålens kant med stötskada. En tallrik med nagg. Krackeleringar. (Diameter 22,5-25,5)
3 600 SEK | 2018-04-29 11:58 |
3 400 SEK | 2018-04-28 14:01 |
3 200 SEK | 2018-04-27 17:27 |
3 000 SEK | 2018-04-27 15:28 |
2 900 SEK | 2018-04-18 15:43 |
1 200 SEK | 2018-04-27 11:53 |
1 000 SEK | 2018-04-26 19:09 |
100 SEK | Startpris |