Olja på duk, månbelyst insjölandskap. Signerad. (42x63)
3 000 SEK | 2018-04-29 12:17 |
2 900 SEK | 2018-04-29 11:56 |
2 800 SEK | 2018-04-29 11:01 |
2 100 SEK | 2018-04-29 00:39 |
1 700 SEK | 2018-04-29 09:14 |
1 000 SEK | 2018-04-29 02:58 |
850 SEK | 2018-04-27 15:05 |
500 SEK | 2018-04-26 20:21 |
500 SEK | 2018-04-26 20:35 |
100 SEK | Startpris |