Grafikmapp, "Italienska trädgårdar". Innehållande 5st färglitografier. Signerade och numrerade. (Bladmått 46,5x37)
13 000 SEK | 2018-04-28 07:00 |
12 500 SEK | 2018-04-27 21:46 |
1 400 SEK | 2018-04-27 11:39 |
1 000 SEK | 2018-04-26 20:35 |
500 SEK | 2018-04-26 19:10 |
200 SEK | 2018-04-26 20:21 |
100 SEK | 2018-04-26 18:22 |
100 SEK | Startpris |