Kaffekoppar 7st samt kaffefat 9st. Med förgylld dekor. Förgyllningsslitage, repor. Bl.a. andra sortering. Ett fat med nagg. (Kopparnas höjd 8, diameter 8,5)
1 600 SEK | 2018-04-29 11:22 |
1 500 SEK | 2018-04-29 11:30 |
1 300 SEK | 2018-04-29 11:18 |
1 200 SEK | 2018-04-28 15:22 |
950 SEK | 2018-04-28 12:10 |
150 SEK | 2018-04-27 15:29 |
100 SEK | Startpris |