Bruksslitage, en kaffekopp med nagg. (Kopparnas höjd 5, diameter 8,5)
2 700 SEK | 2018-04-28 18:13 |
2 600 SEK | 2018-04-29 11:36 |
2 200 SEK | 2018-04-29 09:30 |
2 000 SEK | 2018-04-28 22:50 |
1 400 SEK | 2018-04-27 20:43 |
1 100 SEK | 2018-04-27 15:17 |
550 SEK | 2018-04-27 17:02 |
450 SEK | 2018-04-27 15:30 |
250 SEK | 2018-04-26 19:42 |
150 SEK | 2018-04-26 23:53 |
100 SEK | Startpris |