Olja på duk, interiör med kvinna och barn. Signerad. (97x75)
1 700 SEK | 2018-04-29 11:55 |
1 600 SEK | 2018-04-29 11:58 |
1 100 SEK | 2018-04-29 10:14 |
800 SEK | 2018-04-28 19:38 |
500 SEK | 2018-04-27 17:31 |
400 SEK | 2018-04-27 00:34 |
150 SEK | 2018-04-27 01:31 |
100 SEK | Startpris |