Olja på duk, strandbank med figurer. Signerad. En duklagning. (49x101)
950 SEK | 2018-04-29 11:59 |
900 SEK | 2018-04-29 11:03 |
800 SEK | 2018-04-28 19:38 |
550 SEK | 2018-04-27 00:32 |
500 SEK | 2018-04-26 20:39 |
150 SEK | 2018-04-26 20:55 |
100 SEK | Startpris |