Bronserad metall. Med skål och vas i glas. För två ljus. Stomme i form av poserande kvinna. Vasen med nagg. Ytslitage. (Höjd 65)
1 100 SEK | 2018-06-08 15:20 |
1 000 SEK | 2018-06-07 20:50 |
450 SEK | 2018-06-08 13:24 |
350 SEK | 2018-06-08 11:31 |
250 SEK | 2018-06-07 22:37 |
150 SEK | 2018-06-07 21:27 |
100 SEK | Startpris |