Olja på duk, landskap med vilande får. Signerad T.Stoney ....? Krackeleringar. Ram med dekorsprickor. (14x20)
1 400 SEK | 2018-06-10 11:45 |
1 300 SEK | 2018-06-09 20:01 |
1 000 SEK | 2018-06-10 10:58 |
350 SEK | 2018-06-07 22:19 |
150 SEK | 2018-06-07 20:52 |
100 SEK | 2018-06-07 19:27 |
100 SEK | Startpris |