Olja på duk, kvinna vid öppen eld. Signerad. (55x45)
2 300 SEK | 2018-06-07 18:58 |
2 200 SEK | 2018-06-08 18:25 |
1 000 SEK | 2018-06-07 20:26 |
100 SEK | 2018-06-07 18:52 |
100 SEK | Startpris |