Olja på duk, interiör med flicka och djur. Osignerad. I samtida ram. Krackeleringar. (19x26)
750 SEK | 2018-06-09 12:55 |
700 SEK | 2018-06-08 18:38 |
300 SEK | 2018-06-07 23:08 |
250 SEK | 2018-06-08 11:45 |
150 SEK | 2018-06-07 20:57 |
100 SEK | 2018-06-07 20:53 |
100 SEK | Startpris |