Med handmålad dekor och förgyllning. Krönt med pojke. Fatet andra sortering. Mindre förgyllningsslitage. (Fatets längd 38)
6 800 SEK | 2018-06-10 10:57 |
6 600 SEK | 2018-06-10 10:11 |
5 200 SEK | 2018-06-10 09:50 |
4 000 SEK | 2018-06-10 08:41 |
3 200 SEK | 2018-05-29 16:34 |
1 400 SEK | 2018-06-08 14:04 |
450 SEK | 2018-06-08 13:24 |
150 SEK | 2018-06-07 21:27 |
100 SEK | Startpris |