Förgylld metall. Med utbytbara boettringar i plast. Originalkartong. Bruksslitage. (Diameter 25mm)
1 600 SEK | 2018-06-10 11:30 |
1 500 SEK | 2018-06-09 22:18 |
800 SEK | 2018-06-10 10:13 |
500 SEK | 2018-06-09 21:23 |
300 SEK | 2018-06-07 22:03 |
300 SEK | 2018-06-09 08:11 |
100 SEK | Startpris |