Olja på duk, naken kvinna vid vattendrag. Signerad och daterad 44. (61x46)
1 800 SEK | 2018-06-07 18:58 |
1 700 SEK | 2018-06-08 21:36 |
1 000 SEK | 2018-06-07 20:31 |
100 SEK | 2018-06-07 18:53 |
100 SEK | Startpris |