Olja på duk, poserande kvinna. Signerad. (80x65)
3 200 SEK | 2018-06-09 09:36 |
3 000 SEK | 2018-06-09 12:56 |
2 300 SEK | 2018-06-09 12:06 |
1 100 SEK | 2018-06-08 21:11 |
1 000 SEK | 2018-06-08 18:50 |
600 SEK | 2018-06-08 16:47 |
400 SEK | 2018-06-07 21:06 |
200 SEK | 2018-06-07 21:08 |
100 SEK | Startpris |