Kristall, med slipad dekor. Etikettmärkta samt signerade. Ett med nagg. (Höjd 14, diameter 7)
3 200 SEK | 2018-06-09 19:28 |
3 000 SEK | 2018-06-10 11:49 |
2 200 SEK | 2018-06-10 10:55 |
2 000 SEK | 2018-06-10 00:26 |
1 700 SEK | 2018-06-09 19:06 |
1 600 SEK | 2018-06-09 10:42 |
1 500 SEK | 2018-06-08 14:36 |
450 SEK | 2018-06-07 22:26 |
100 SEK | 2018-06-07 18:41 |
100 SEK | Startpris |