Automatic. Förgylld stålboett, läderarmband. Fungerar vid inskrivning, funktionsgaranti lämnas ej. Bruksslitage. (Diameter 35mm)
2 800 SEK | 2018-06-08 20:30 |
2 700 SEK | 2018-06-07 11:36 |
100 SEK | Startpris |