Olja på duk, stilleben. Signerad och daterad 1939. (59x72)
1 800 SEK | 2018-06-09 21:48 |
1 700 SEK | 2018-06-09 21:24 |
1 500 SEK | 2018-06-08 18:39 |
300 SEK | 2018-06-07 23:10 |
100 SEK | 2018-06-07 18:53 |
100 SEK | Startpris |