Fanerat i olika träslag. Lock med kompassros. Nyckel finns. Slitage, skador. (Höjd 27, längd 40, djup 29)
800 SEK | 2018-06-08 11:40 |
750 SEK | 2018-06-10 09:55 |
500 SEK | 2018-06-08 10:25 |
100 SEK | Startpris |