Olja på duk, bergslandskap med figurer. Signerad. Krackeleringar. Ram med dekorskador/lagningar. (30x47)
550 SEK | 2018-06-10 11:41 |
500 SEK | 2018-06-09 21:25 |
400 SEK | 2018-06-09 12:56 |
200 SEK | 2018-06-08 22:50 |
150 SEK | 2018-06-08 20:29 |
100 SEK | Startpris |