Modellnummer E1767. Rödlackad metall, med förnicklade detaljer. Stämplad. Mindre färgslitage. (Höjd 135)
2 800 SEK | 2018-06-10 11:57 |
2 700 SEK | 2018-06-10 10:25 |
2 500 SEK | 2018-06-09 22:24 |
750 SEK | 2018-06-08 18:04 |
700 SEK | 2018-06-08 22:18 |
600 SEK | 2018-06-07 20:22 |
300 SEK | 2018-06-07 22:22 |
200 SEK | 2018-06-07 21:29 |
100 SEK | Startpris |