Olja på träskiva, interiör med figurer. Osignerad. I samtida ram med dekorsprickor. (20x15)
2 100 SEK | 2018-06-09 15:49 |
2 000 SEK | 2018-06-09 12:53 |
500 SEK | 2018-06-07 22:19 |
400 SEK | 2018-06-08 11:43 |
300 SEK | 2018-06-07 23:07 |
100 SEK | 2018-06-07 20:30 |
100 SEK | Startpris |