Förgylld metall. Emaljerad urtavla. Sockel i trä. Pendel finns. Mindre förgyllningsslitage. (Bredd 47, höjd inklusive sockel 45)
1 000 SEK | 2018-06-09 15:11 |
950 SEK | 2018-06-09 13:49 |
900 SEK | 2018-06-08 22:43 |
850 SEK | 2018-06-07 20:30 |
100 SEK | Startpris |