Skuret och bemålat trä. Svans och man av tagel. Hårt färgslitage, mindre skador. (Längd 115)
1 800 SEK | 2018-06-10 09:32 |
1 700 SEK | 2018-06-10 10:07 |
1 100 SEK | 2018-06-09 06:29 |
100 SEK | 2018-06-07 23:08 |
100 SEK | Startpris |