Olja på duk, husfasad. Signerad och daterad 75. (64x99)
650 SEK | 2018-06-10 12:05 |
600 SEK | 2018-06-10 11:02 |
500 SEK | 2018-06-09 14:57 |
350 SEK | 2018-06-08 12:27 |
300 SEK | 2018-06-07 23:24 |
250 SEK | 2018-06-07 23:11 |
200 SEK | 2018-06-07 20:42 |
150 SEK | 2018-06-07 20:14 |
100 SEK | 2018-06-07 18:36 |
100 SEK | Startpris |