Olja på duk, månbelyst byggnad. Signerad och daterad 75. (54x76)
850 SEK | 2018-06-10 12:10 |
800 SEK | 2018-06-10 11:52 |
700 SEK | 2018-06-10 11:50 |
600 SEK | 2018-06-10 11:01 |
500 SEK | 2018-06-09 14:57 |
300 SEK | 2018-06-07 23:12 |
250 SEK | 2018-06-07 20:42 |
150 SEK | 2018-06-07 20:15 |
100 SEK | Startpris |