Automatic, Chronometer. Pie pan urtavla. Med armband i 18k. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, glas med repor, armlänksfäste nött. (Diameter 35mm, totalvikt 77,7g.)
27 500 SEK | 2018-07-29 11:59 |
27 000 SEK | 2018-07-29 11:52 |
25 500 SEK | 2018-07-29 10:47 |
17 500 SEK | 2018-07-29 10:52 |
15 000 SEK | 2018-07-28 19:03 |
13 500 SEK | 2018-07-28 08:48 |
11 500 SEK | 2018-07-27 21:34 |
10 500 SEK | 2018-07-26 22:02 |
5 800 SEK | 2018-06-20 16:16 |
1 700 SEK | 2018-07-26 21:56 |
1 500 SEK | 2018-07-26 21:01 |
100 SEK | Startpris |