Färglitografi, stilleben med lökar. Signerad och numrerad. Daterad 80. Inramad. Glas saknas. (50,5x76)
2 300 SEK | 2018-07-27 17:54 |
2 200 SEK | 2018-07-27 08:24 |
1 500 SEK | 2018-07-27 13:59 |
300 SEK | 2018-07-27 06:54 |
100 SEK | Startpris |