Olja på pannå, bröllopsfest. Signerad och daterad 41. (59x69)
6 200 SEK | 2018-07-29 12:00 |
6 000 SEK | 2018-07-29 11:57 |
3 600 SEK | 2018-07-29 10:20 |
2 600 SEK | 2018-07-29 05:44 |
1 500 SEK | 2018-07-28 14:46 |
1 100 SEK | 2018-07-28 04:22 |
500 SEK | 2018-07-27 18:30 |
450 SEK | 2018-07-27 20:20 |
350 SEK | 2018-07-27 13:23 |
250 SEK | 2018-07-27 06:04 |
200 SEK | 2018-07-26 23:44 |
150 SEK | 2018-07-26 20:52 |
100 SEK | 2018-07-26 20:50 |
100 SEK | Startpris |