Olja på duk, "Vid härveln". Signerad. (71x90)
4 600 SEK | 2018-07-29 10:00 |
4 400 SEK | 2018-07-29 11:10 |
3 400 SEK | 2018-07-28 20:51 |
3 200 SEK | 2018-07-28 16:47 |
2 800 SEK | 2018-07-28 11:59 |
2 600 SEK | 2018-07-27 11:01 |
2 500 SEK | 2018-07-26 20:24 |
150 SEK | 2018-07-27 06:05 |
100 SEK | Startpris |