Olja på duk, "Djungeln". Signerad. (81x54)
5 200 SEK | 2018-07-28 11:55 |
5 000 SEK | 2018-07-27 18:05 |
3 800 SEK | 2018-07-27 08:12 |
3 200 SEK | 2018-07-27 01:12 |
650 SEK | 2018-07-26 22:23 |
100 SEK | 2018-07-26 21:39 |
100 SEK | Startpris |