Färglitografi, komposition med figurer och häst. Signerad och numrerad. Inramad. (62x44,5)
3 200 SEK | 2018-07-29 09:56 |
3 000 SEK | 2018-07-29 09:50 |
800 SEK | 2018-07-28 08:40 |
600 SEK | 2018-07-27 14:25 |
200 SEK | 2018-07-27 11:38 |
150 SEK | 2018-07-27 07:46 |
100 SEK | Startpris |