Färglitografi, geometrisk komposition. Signerad. EA. Inramad. (81x74)
2 900 SEK | 2018-07-29 11:58 |
2 800 SEK | 2018-07-29 12:02 |
2 300 SEK | 2018-07-28 20:28 |
1 600 SEK | 2018-07-27 20:31 |
1 200 SEK | 2018-07-27 11:01 |
550 SEK | 2018-07-27 01:36 |
250 SEK | 2018-07-26 21:02 |
150 SEK | 2018-07-26 20:57 |
100 SEK | Startpris |