Ornamenterad lockknopp. Fotring och mynning med pärlbård. Invändigt förgylld. Smärre repor. (Längd 12, höjd 8, vikt 221g.)
1 300 SEK | 2018-07-29 10:58 |
1 200 SEK | 2018-07-29 11:51 |
1 000 SEK | 2018-07-29 08:09 |
900 SEK | 2018-07-28 19:31 |
800 SEK | 2018-07-28 22:15 |
600 SEK | 2018-07-26 21:00 |
500 SEK | 2018-07-27 09:36 |
100 SEK | 2018-07-26 20:57 |
100 SEK | Startpris |