Olja på duk, motiv från Floda fäbodar. Signerad. (60x89)
1 300 SEK | 2018-07-29 11:59 |
1 200 SEK | 2018-07-28 20:54 |
1 100 SEK | 2018-07-28 17:56 |
500 SEK | 2018-07-28 16:28 |
450 SEK | 2018-07-28 12:30 |
400 SEK | 2018-07-27 20:21 |
100 SEK | 2018-07-27 06:06 |
100 SEK | Startpris |