Anders Lundqvist, Stockholm. Krönt med pinkekotte. Fötter i form av lejontassar. Handtag i svartmålad trä. Handtag med senare bemålning. Ställvis med ytslitage, repor. Handtagsfäste med bula. (Höjd 26)
2 300 SEK | 2018-07-29 11:58 |
2 200 SEK | 2018-07-28 22:21 |
1 900 SEK | 2018-07-29 11:51 |
1 700 SEK | 2018-07-29 11:43 |
1 500 SEK | 2018-07-28 16:48 |
1 200 SEK | 2018-07-26 21:02 |
1 000 SEK | 2018-07-27 10:44 |
500 SEK | 2018-07-27 09:53 |
400 SEK | 2018-07-27 01:42 |
200 SEK | 2018-07-26 21:04 |
100 SEK | Startpris |