Färglitografi, potatis i träback. Signerad och numrerad. Daterad 81. Inramad. (70x52)
2 500 SEK | 2018-07-29 09:49 |
2 400 SEK | 2018-07-27 17:53 |
2 200 SEK | 2018-07-27 08:25 |
950 SEK | 2018-07-27 10:01 |
300 SEK | 2018-07-27 06:55 |
100 SEK | Startpris |