Matgafflar 13st, matskedar 12st, matknivar 14st samt kaffeskedar 18st. Knivarna med rostfria blad. Sex av knivarna med defekta bladfästen. Bruksslitage, smärre repor. (Vikt exklusive knivar 1400g)
4 600 SEK | 2018-07-29 11:49 |
4 400 SEK | 2018-07-27 22:43 |
4 200 SEK | 2018-07-27 06:11 |
4 000 SEK | 2018-07-26 20:57 |
1 000 SEK | 2018-07-27 01:37 |
150 SEK | 2018-07-26 22:38 |
100 SEK | Startpris |