Fajans. Glaserad keramik, med handmålad dekor av blomster. Med dragspjäll och spislucka. Ej monterad, komplett eller genomgången. Skador/lagningar. (De större plattornas storlek ca.30x23) Plattor/delar från andra 1700-tals kakelugnar medföljer.
25 500 SEK | 2018-08-19 11:58 |
15 000 SEK | 2018-08-18 00:23 |
10 500 SEK | 2018-08-17 14:11 |
4 000 SEK | 2018-08-17 02:18 |
3 600 SEK | 2018-08-16 23:21 |
3 400 SEK | 2018-08-16 22:45 |
3 000 SEK | 2018-08-16 22:28 |
1 300 SEK | 2018-08-16 19:42 |
1 100 SEK | 2018-08-16 19:22 |
100 SEK | Startpris |