Bordsgafflar 8st, bordsknivar 8st, bordssked, smörknivar 2st, dessertskedar 8st, kaffeskedar 2st samt moccaskedar 5st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, mindre repor. (Vikt exklusive knivar 606g., knivarnas vikt 608g.)
4 400 SEK | 2018-08-19 11:59 |
4 200 SEK | 2018-08-19 11:59 |
3 000 SEK | 2018-08-19 11:38 |
2 700 SEK | 2018-08-19 10:37 |
2 500 SEK | 2018-08-18 16:34 |
2 300 SEK | 2018-08-18 22:35 |
2 000 SEK | 2018-08-18 23:08 |
1 700 SEK | 2018-08-16 19:46 |
500 SEK | 2018-08-16 18:59 |
100 SEK | Startpris |