Flerfärgad, geometrisk dekor. Monogramsignerad. Slitage. (205x137)
1 300 SEK | 2018-08-19 11:47 |
1 200 SEK | 2018-08-19 11:13 |
800 SEK | 2018-08-18 22:25 |
250 SEK | 2018-08-18 07:51 |
150 SEK | 2018-08-17 09:18 |
100 SEK | Startpris |