Betsad träkolv. Bygel och bleck i mässing, stämplat EG. Slitage, laddstock saknas. (Längd 148)
2 200 SEK | 2018-08-19 11:52 |
2 100 SEK | 2018-08-18 13:33 |
2 000 SEK | 2018-08-16 21:47 |
1 700 SEK | 2018-08-17 17:37 |
1 200 SEK | 2018-08-17 15:34 |
100 SEK | Startpris |